راهنمای خرید بهترین یوکللی در هر بازه قیمتی (اسفند ۱۴۰۲)

اگر قصد خرید یوکللی دارید، این راهنمای خرید یوکللی یا همان اوکوله له بهترین راهنما برای انتخاب ساز مناسب شما است.

آخرین به روز رسانی: ۹ اسفند ۱۴۰۲

راهنمای خرید بهترین یوکللی (راهنمای خرید اوکوله له) در بازه قیمتی مختلف

اگر به دنبال خرید بهترین یوکللی بازار هستید قطعا نیاز به یک راهنمای خرید یوکللی یا همان راهنمای خرید اوکوله له دارید. در این راهنما با انواع یوکللی (اوکوله له) آشنا می‌شوید و بهترین یوکللی در هر بازه قیمتی از ۲.۸۰۰.۰۰۰ تومان تا ۳۱.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان را می‌بینید.

همانطور که می‌دانید در زبان فارسی، ساز ukulele به اسم‌های یوکللی و اوکوله له و یوکوله له شناخته می‌شود. به همین دلیل ما در این مقاله راهنمای خرید اوکوله له یا یوکللی هر دو کلمه را در کنار هم آورده‌ایم.

انتخاب سایز یوکللی


قدم اول: انتخاب سایز یوکللی (اوکوله له)

یوکللی ۳ اندازه اصلی دارد:

 • سوپرانو (کوچک): ارتفاع ۵۳ سانتی متر – صدای فانتزی
 • کنسرت (متوسط): ارتفاع ۵۸ سانتی متر – صدای گرم، پر حجم و پخته
 • تنور (بزرگ): ارتفاع ۶۶ سانتی متر – پرحجم‌ترین و گرم‌ترین صدا

البته ممکن است اسم سایز یوکللی باریتون را هم بشنوید که اندازه‌ی آن از تنور هم بزرگ‌تر است و مثل یک گیتار کوچک است. با این حال کوک اوکولهله باریتون و جنس سیم‌های آن متفاوت است و بیشتر بین حرفه‌ای‌ها محبوب است. به همین دلیل ما در این راهنما فقط به یوکللی سایزهای سوپرانو، کنسرت و تنور می‌پردازیم.

سایزهای یوکللی - سایزهای اوکوله له

اصلی‌ترین تفاوت یوکللی سوپرانو، کنسرت و تنور در حجم و گرمی صدای آن‌ها است. به شکل کلی هرچقدر اندازه یوکللی بزرگ‌تر می‌شود حجم صدای بیشتری پیدا می‌کند و صدای ساز گرم‌تر می‌شود. هرچقدر یوکللی (اوکوله له) کوچک‌تر باشد صدای فانتزی‌تر و حجم کم‌تری دارد.

برای شما که به دنبال راهنمای خرید یوکللی یا اوکوله له هستید، قطعا اولین قدم همین انتخاب اندازه صحیح ساز است.

پیشنهاد ما به شما برای انتخاب سایز مناسب یوکللی:

اگر دوست دارید یوکللی شما کوچک‌ترین و سبک‌ترین حالت ممکن باشد، و با حجم صدای کم‌تر آن مشکلی ندارید، به سراغ یوکللی سوپرانو (کوچک) بروید. در غیر این صورت، اوکوله له کنسرت با سایز متوسطش قطعا یکی از بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب‌ها برای شروع یوکللی (اوکوله له) است. درنهایت اگر صدای گرم و حجم بیشتری از اوکوله له خود می‌خواهید و با کمی بزرگ‌تر بودن یوکللی مشکلی ندارید، به شما سایز تنور را پیشنهاد می‌کنیم.

صدای یوکللی‌های مختلف را در ویدیوی زیر بشنوید:

تعیین بودجه خرید یوکللی


قدم دوم: تعیین بودجه خرید یوکللی یا همان اوکوله له

برای اینکه یک راهنمای خرید اوکوله له یا یوکللی کامل داشته باشیم، در قدم دوم باید با بازه قیمتی یوکللی آشنا شویم. به شکل کلی، یوکللی به عنوان یک ساز خوش قیمت شناخته می‌شود، در نتیجه می‌توان از قیمت‌های بسیار پایین تا قیمت‌های بالاتر، یوکللی (اوکوله له) مناسب پیدا کرد.

دقت کنید که برای خرید یک یوکللی خوب نیاز نیست حتما هزینه‌ی زیادی کنید. حتی در یوکللی‌های اقتصادی هم می‌توانید سازهای بسیار خوبی پیدا کند. با این حال در نظر داشته باشید که هرچقدر قیمت یوکللی (اوکوله له) بالاتر رود، کیفیت متریال استفاده شده در یوکللی از چوب ساز تا فرت‌ها، صفحه بدنه، خرک، گوشی‌ها و حتی کیف یوکللی بالاتر می‌رود.

برای کمک به انتخاب بهتر شما، در این راهنمای خرید اوکوله له (یوکللی)، ما یوکللی‌های موجود در بازار ایران را در چهار بازه قیمتی: تا ۴ میلیون، ۵ میلیون، ۶.۵ میلیون و ۱۰ میلیون را به شما معرفی می‌کنیم که در ادامه می‌توانید با آن‌ها آشنا شوید. همچنین بهترین و البته گران‌ترین یوکللی بازار هم در این راهنما معرفی شده است.


بهترین یوکللی تا ۴ میلیون تومان

بازه قیمتی تا ۴ میلیون را باید بازه قیمت یوکللی اقتصادی (اوکوله له اقتصادی) در نظر گرفت. در این بازه قیمتی تا ۴ میلیون تومان سه یوکللی (اوکوله له) را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

یوکللی برند ماهالویوکللی سوپرانو تا ۴ میلیون تومان: یوکللی سوپرانو ماهالو سری رنگین کمان و کاهیکو

کمپانی ماهالو یکی از اقتصادی‌ترین یوکللی‌ها را تولید و عرضه کرده است. هر دو سری یوکللی رنگین کمان و کاهیکو برند ماهالو با قیمت ۲.۸۰۰.۰۰۰ تومان بهترین انتخاب اقتصادی در سایز اوکوله له سوپرانو است. علاوه بر قیمت اقتصادی، یکی از ویژگی‌های دیگر این یوکللی که آن را بسیار محبوب کرده است رنگ‌های متنوع این اوکوله له است.

این دو سری یوکللی ماهالو در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود و قطعا انتخاب جذابی برای افرادی است که به دنبال ساز رنگی و اقتصادی هستند. در نظر داشته باشید که این ساز در دسته سازهای اقتصادی و به عنوان ارزان‌ترین یوکللی بازار شناخته می‌شود. در نتیجه نباید توقع متریالی مشابه سازهای گران‌تر را از آن داشت. با این حال برای شروع یوکللی یک انتخاب اقتصادی بسیار خوب است.

خرید یوکللی ماهالو سری رنگین کمان >

خرید یوکللی ماهالو سری کاهیکو >

یوکللی کنسرت کولادرو ماهوگانی M2یوکللی کنسرت تا ۴ میلیون تومان: یوکللی کنسرت کولادرو مدل ماهوگانی M2

یوکللی کنسرت کولادرو ماهوگانی M2 از سری یوکللی‌های ماهوگانی کمپانی کولادرو است. ماهوگانی یا ماهون یک چوب پراستفاده در صنعت تولید یوکللی است. استفاده از این چوب باعث شده است این یوکللی صدایی گرم و جذاب داشته باشد. اگرچه این ساز با قیمت ۳.۶۰۰.۰۰۰ تومان عرضه می‌شود که قیمت اقتصادی است، اما متریال استفاده شده در این یوکللی بسیار با کیفیت است. این یوکللی همراه با یک بند(استرپ)، دستمال پارچه‌ای و کاور ارائه می‌شود که ارزش خرید ساز را بالاتر می‌برد.

خرید یوکللی کنسرت کولادرو ماهوگانی M2 >

یوکللی تنور کولادرو ماهوگانی M3یوکللی تنور تا ۴ میلیون تومان: یوکللی تنور کولادرو مدل ماهوگانی M3

یکی دیگر از سازهای کولادرو که در این لیست راهنمای خرید یوکللی قرار می‌گیرد، یوکللی ماهوگانی M3 کلادرو هست. این ساز هم مثل سایز کنسرت این سری، از چوب ماهوگنی ساخته شده است و کیفیت و صدای دلنشینی دارد. این اوکوله له با قیمت ۳.۸۰۰.۰۰۰ تومان یک انتخاب اقتصادی عالی در بازه سازهای تنور هست. این یوکللی تنور همراه با یک بند(استرپ)، دستمال پارچه‌ای و کاور ارائه می‌شود.

خرید یوکللی تنور کولادرو ماهوگانی M3 >


بهترین یوکللی تا ۵ میلیون تومان

در بازه قیمتی اوکوله له تا ۵ میلیون می‌توان سازهای بسیار خوبی برای خرید پیدا کرد. این بازه قیمتی را کماکان باید به عنوان بازه قیمتی اقتصادی در نظر گرفت. در این بازه می‌توان یوکللی‌های باکیفیت‌ بالاتری نسبت به سازهای ارزان‌تر پیدا کرد.

یوکللی سوپرانو کالا ماکالا آناناسییوکللی سوپرانو تا ۵ میلیون تومان: یوکللی سوپرانو کالا سری ماکالا آناناسی

یوکللی آناناسی کالا ماکالا به عنوان یک انتخاب عالی در این بازه قیمتی است. این اوکوله له تولید کمپانی معروف کالا است و کیفیت بسیار خوب و ظاهر متفاوت و جذابی دارد. این یوکللی (اوکوله له) همانطور که از اسم آن مشخص است شکل آناناس Pineapple دارد و از سری Makala کمپانی کالا است. یوکللی سوپرانو کالا آناناسی قطعا می‌تواند انتخاب هر نوازنده‌ای باشد که دنبال یک ساز خاص است. اگرچه این یوکللی به دلیل نواسانات قیمتی گاهی کمی بالاتر از ۵ میلیون هم به فروش می‌رسد اما قطعا باید در این لیست به عنوان یک گزینه عالی قرار گیرد. در حال حاضر این یوکللی سوپرانو آناناسی کالا ماکالا با قیمت ۵.۱۰۰.۰۰۰ عرضه می‌شود.

خرید یوکللی سوپرانو آناناسی کالا >

یوکللی کنسرت کولادرو کوآ K2یوکللی کنسرت تا ۵ میلیون تومان: یوکللی کنسرت کولادرو مدل کوآ K2

کمپانی کولادرو برای بازه‌‌ی ۴ تا ۵ میلیون تومان هم یوکللی (اوکوله له) بسیار مناسبی دارد. یوکللی کنسرت کولادرو کوآ K2 با قیمت ۴.۳۰۰.۰۰۰ تومان یک ساز زیبا و باکیفیت از جنس چوب کوآ است. چوب کوآ یکی از چوب‌هایی است که بسیاری از سازهای معروف در هاوایی با آن ساخته می‌شود. ظاهر جذاب، کیفیت صدای عالی، متریال خوب و قیمت مناسب خصوصیاتی است که ارزش خرید این اوکوله له را بسیار بالا می‌برد. تفاوت این مدل با سری ماهوگانی کولادرو در متریال باکیفیت‌تر، ظاهر متفاوت و صدای بهتر است. این یوکللی کنسرت همراه با یک بند(استرپ)، دستمال پارچه‌ای و کاور ارائه می‌شود.

خرید یوکللی کنسرت کولادرو کوآ K2 >

یوکللی تنور کولادرو کوآ K3

یوکللی تنور تا ۵ میلیون تومان: یوکللی تنور کولادرو مدل کوآ K3

سری یوکللی‌های کوآ کمپانی کولادرو در سایزهای مختلفی تولید می‌شود و قطعا در بازه‌ی قیمتی تا ۵ میلیون تومان مدل اوکوله له کولادرو تنور K3 یک انتخاب عالی است. این یوکللی (اوکوله له) با قیمت ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان در بازار ایران قابل خرید است. در کنار چوب با کیفیت، متریال عالی و صدای مناسب، باید به ظاهر زیبای این ساز هم اشاره کرد که از یک بایندینگ (نوار سفید رنگ) دور صفحه‌ی ساز استفاده شده است و آن را زیباتر از سازهای ساده کرده است. این یوکللی مثل بقیه‌ی مدل‌های کولادرو همراه با اقلام همراه مختلف به فروش می‌رسد.

خرید یوکللی تنور کولادرو کوآ K3 >


بهترین یوکللی تا ۶.۵ میلیون تومان

در بازه قیمتی اوکوله له تا ۶.۵ میلیون تومان می‌توان سازهای یوکللی بسیار خوبی برای خرید پیدا کرد. بسیاری از خریداران یوکللی که قصد دارند ساز باکیفیت بالایی تهیه کنند، سعی می‌کنند ساز خود را از این بازه قیمتی انتخاب کنند چرا که می‌توان یوکللی‌های بسیار خوبی را در این بازه قیمتی پیدا کرد. در حال حاضر، برند آنویی نویی aNueNue به شکل کامل این بازه قیمتی را از آن خود کرده است.

یوکللی سوپرانو آنویی U1یوکللی سوپرانو تا ۶.۵ میلیون تومان: یوکللی سوپرانو آنویی نویی U1

در این بازه قیمتی برای ساز سوپرانو قطعا یوکللی سوپرانو آنویی نویی مدل U1 بهترین انتخاب شما است. برند آنویی نویی یکی از محبوب‌ترین کمپانی‌های تولید یوکللی (اوکوله له) در جهان است و بسیاری از نوازندگان مشهور این ساز به سراغ این برند می‌روند. ساز آنویی نویی U1 از چوب ماهوگانی ساخته شده است. کیفیت ساخت این ساز بسیار عالی است و صدای دلنشینی و گرمی دارد. همچنین کیفی که در جعبه این ساز قرار دارد بسیار باکیفیت و زیبا است. اوکوله له آنویی نویی U1 با قیمت ۵.۷۰۰.۰۰۰ تومان در ایران عرضه می‌شود.

خرید یوکللی سوپرانو آنویی نویی U1 >

یوکللی کنسرت آنویی نویی U2یوکللی کنسرت تا ۶.۵ میلیون تومان: یوکللی کنسرت آنویی نویی U2

در حال حاضر قطعا یوکللی‌های برند آنویی‌نویی بهترین سازها در رنج قیمت ۵ تا ۶.۵ میلیون تومان هستند. یوکللی کنسرت آنویی‌نویی U2 مثل بقیه سازهای این سری از چوب ماهوگانی ساخته شده است. تکنیک ویژه‌ی ساخت یوکللی کمپانی آنویی‌نویی باعث شده است علاوه بر صدای بسیار خوب یوکللی U2، دسته‌ی ساز هم بسیار خوش‌دست و نرم باشد که نوازندگی را برای هر اوکوله له نوازی آسان می‌کند. اگر به دنبال یه یوکللی کنسرت مطمئن و باکیفیت بالا هستید، بی‌شک این ساز انتخاب بسیار مناسبی برای شما است. یوکللی کنسرت آنویی نویی U2 با قیمت ۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان در بازار ایران قابل تهیه است.

خرید یوکللی کنسرت آنویی نویی U2 >

یوکللی تنور آنویی نو.یی U3یوکللی تنور تا ۶.۵ میلیون تومان: یوکللی تنور آنویی نویی U3

یوکللی تنور آنویی نویی U3 با قیمت ۶.۳۰۰.۰۰۰ تومان قطعا بهترین انتخاب در بین سازهای تنور موجود در بازار در این رنج قیمتی است. این یوکللی که از سری Hawaiian Dream کمپانی آنویی نویی است ساز بسیار خوش‌ساخت، با کیفیت و خوش‌صدایی است. بعید است که این یوکللی را تهیه کنید و نگرانی و نارضایتی‌ای از صدا و کیفیت این ساز داشته باشید. اگر گیتاریست هستید یا دوست دارید صدای یوکللی شما گرم و پرحجم باشد، در این راهنمای خرید یوکللی (اوکوله له)، ما ساز آنویی نویی U3 را در صدر انتخاب‌های ساز تنور به شما پیشنهاد می‌کنیم.

خرید یوکللی تنور آنویی نویی U3 >


بهترین یوکللی تا ۱۰ میلیون تومان

در مقیاس قیمت جهانی یوکللی‌ها، باید قیمت یوکللی بین ۷ تا ۱۰ میلیون تومان را به عنوان بازه‌ی میانه در نظر گرفت. در بازار ایران هم می‌توان یوکللی‌های بسیار مناسبی با مشخصات و صدای عالی در این بازه قیمتی تهیه کرد.

یوکللی سوپرانو کالا ابونییوکللی سوپرانو تا ۱۰ میلیون تومان: یوکللی سوپرانو کالا مدل ابونی Ebony

در بازه قیمتی تا ۱۰ میلیون تومان برای سایز سوپرانو پیشنهاد اول ما به شما یوکللی تنور کالا مدل ابونی Ebony است. این یوکللی (اوکوله له) از چوب آبنوس ساخته شده است و رنگ خاص قهوه‌ای تیره دارد. روی چوب این ساز خط های قهوه‌ای رنگ زیبایی قرار دارد که زیبایی آن را دو چندان کرده است. اگر به دنبال یک یوکللی جذاب، خاص و البته با کیفیت عالی در سایز سوپرانو هستید حتما کالا ابونی سوپرانو را با قیمت ۹.۵۰۰.۰۰۰ تومان در لیست خود داشته باشید.

خرید یوکللی سوپرانو کالا ابونی Kala Ebony >

یوکللی کنسرت آنویی نویی C3یوکللی کنسرت تا ۱۰ میلیون تومان: یوکللی کنسرت آنویی‌نویی C3

امکان ندارد در بازه قیمتی بالا نام اوکوله له آنویی‌نویی را نبینید. یوکللی کنسرت آنویی نویی C3 یکی از با کیفیت‌ترین سازهای این کمپانی است. این اوکوله له از چوب ماهوگانی ساخته شده است و در صفحه‌ی رویی آن از چوب سالید Solid ماهوگانی استفاده شده است. این خصوصیتی است که باعث می‌شود ارزش خرید این یوکللی بسیار بالا باشد و توقع شما را از یک ساز با کیفیت و بسیار خوش صدا را برآورده کنید. یوکللی کنسرت آنویی نویی C3 با قیمت ۸.۶۰۰.۰۰۰ تومان را به عنوان یک انتخاب عالی در این بازه قیمتی به شما پیشنهاد می‌کنیم.

خرید یوکللی کنسرت آنویی نویی C3 >

یوکللی کنسرت کالا پسیفیک والنات

انتخاب جایگزین: یوکللی کنسرت کالا مدل پسیفیک والنات Pacific Walnut

دومین پیشنهاد ما در این راهنمای خرید یوکللی برای یوکللی کنسرت تا ۱۰ میلیون تومان یوکللی کالا مدل پسیفیک والنات با قیمت ۸.۸۰۰.۰۰۰ تومان است. این ساز از چوب گردوی اقیانوسی ساخته شده است و قطعا کیفیت ساخت و صدای آن هر نوازنده‌ای را راضی می‌کند. یکی از خصوصیات ویژه این یوکللی رنگ روشن و خاص آن است که زیبایی ویژه‌ای دارد.

خرید یوکللی کنسرت کالا پسیفیک والنات >

یوکللی تنور کالا پسیفیک والنات

یوکللی تنور تا ۱۰ میلیون تومان: یوکللی تنور کالا مدل پسیفیک والنات

یکی از اولین سازهایی که در لیست هر کسی که قصد خرید یوکللی در این رنج قیمت دارد می‌تواند قرار بگیرد یوکللی تنور کالا پسیفیک والنات با قیمت ۹.۶۰۰.۰۰۰ تومان است. برند کالا را می‌توان مشهورترین برند تولید یوکللی (اوکوله له) در جهان دانست و سری پسیفک والنات یا همان چوب گردوی اقیانوس به دلیل ظرافت در تولید و کیفیت صدای عالی، یک انتخاب عالی برای حرفه‌ای‌هایی است که دنبال تهیه یوکللی (اوکوله له) هستند.

خرید یوکللی تنور کالا پسیفیک والنات >

یوکللی کنسرت آنویی نویی AMM2


حرفه‌ای‌ترین یوکللی موجود بازار: یوکللی کنسرت آنویی نویی AMM2

وقتی صحبت از حرفه‌ای‌ترین یوکللی یا همان اوکوله له موجود در بازار ایران می‌شود قطعا یوکللی آنویی نویی AMM2 بدون هیچ رقیبی در صدر لیست قرار می‌گیرد. این ساز که البته قیمت ۳۱ میلیونی دارد از لحاظ صدا، متریال، کیفیت ساخت و ظاهر در رتبه اولی یوکللی‌های موجود بازار قرار می‌گیر و می‌توان آن را بهترین یوکللی موجود دانست. به عنوان یک نوازنده‌ی حرفه‌ای یوکوله‌له، اگر قصد تهیه بهترین یوکللی بازار ایران را دارید قطعا ساز آنویی‌نویی AMM2 انتخاب اول شما است.

خرید یوکللی کنسرت آنویی نویی AMM2 >

تجهیزات جانبی یوکللی


تجهیزات جانبی مورد نیاز همراه خرید یوکللی

تا اینجا در این راهنمای خرید، با بهترین یوکللی‌های بازار و خصوصیات مهمی که هنگام انتخاب و خرید یوکللی مهم است آشنا شدید. اما چه تجهیزات جانبی مهمی باید در کنار یوکللی تهیه کنید؟

کاور یا کیف

کیف یا کاور یوکللی از مهم‌ترین تجهیزات جانبی برای یک یوکللی‌نواز است. چرا که شما دائما ساز خود را جابجا می‌کنی. هرچقدر هم در جابجایی مراقب باشید، باز هم ساز بدون یک کاور یا کیف با کیفیت ضربه می‌خورد. در نتیجه هنگام خرید یوکللی دقت کنید که در جعبه ساز، کیف یوکللی مناسبی هم قرار داشته باشد.

پایه یا استند

یکی دیگر از تجهیزات که ساز شما را در برابر آسیب‌های احتمالی مراقبت می‌کند، پایه اوکوله له است. با قرار دادن ساز خود روی پایه یوکللی مطمئن هستید که ساز به زمین برخورد نمی‌کند و نمی‌شکند.

بند یا استرپ

بند یوکللی یا همان استرپ یوکللی یکی دیگر از تجهیزاتی است که نوازندگی را برای شما ساده‌تر می‌کند. شما می‌تواند بند یوکللی را دور گردن خود آویزان کنید و به راحتی ساز بزنید تا وزن ساز را حس نکند.

تیونر

تیونر یک وسیله‌ی کوچک برای کوک کردن یوکللی است. اگرچه امروزه با کمک گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن کوک یوکللی به راحتی می‌توانید اوکوله له خود را کوک کنید، اما یک تیونر کلیپسی یوکللی بسیار به شما در کوک کردن دقیق ساز مخصوصا در محیط شلوغ کمک می‌کند.

تجهیزات جانبی دیگر

تجهیزات جانبی دیگری هم برای یوکللی تولید و عرضه می‌شود که با پیشرفت در این ساز می‌تواند به لیست تجهیزات خود اضافه کنید. برای نمونه کاپو و سیم اوکوله له از جمله تجهیزاتی است که بعد از گذشت زمان می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید.

برای خرید یوکللی قطعا فروشگاه ایران یوکللی بهترین مرجع تخصصی برای تهیه این ساز و تجهیزات جانبی آن است.


بازخورد مشتریان ایران یوکللی

رضایت کاربران ایران یوکللی


سوالات متداول درباره راهنمای خرید یوکللی

 • یوکللی سوپرانو: اگر دنبال یک ساز بسیار سبک، کوچک و جذاب با صدای فانتزی هستید.

  یوکللی کنسرت: اگر یک یوکللی رایج و پر طرفدار می‌خواهید که تمام امکانات را با صدای خوب به شما بدهد.

  یوکللی تنور: اگر دنبال سازی با حجم صدای بیشتر، صدای گرم‌تر، کمی بزرگ‌تر و حرفه‌ای‌تر هستید.

 • برندهای آنویی نویی، کالا، ماهالو، کولادرو، فلایت و ارتگا از محبوب‌ترین و مشهورترین برندهای یوکللی در دنیا هستند..

 • یوکللی‌های کنسرت و تنور کولادر مدل‌های M2 و M3 با قیمت ۳.۶۰۰.۰۰۰ و ۳.۸۰۰.۰۰۰ تومان بهترین انتخاب‌های اقتصادی هستند.

 • یوکللی‌های برند آنویی نویی مدل‌های کنسرت U2 با قیمت ۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان و آنویی نویی تنور U3 با قیمت ۶.۳۰۰.۰۰۰ تومان بهترین یوکللی‌های بازار هستند.

 • یوکللی‌های سوپرانو، کنسرت و تنور به لحاظ نوازندگی هیچ تفاوتی با هم ندارند. شما نواختن یوکللی را روی هر یک از این اندازه‌های یوکللی که فرا بگیرید می‌توانید با بقیه یوکللی‌ها هم بزنید. اما در نظر داشته باشید که یوکللی سوپرانو به دلیل سایز کوچکی که دارد، دسته‌ی کوتاه‌تری دارد. در نتیجه اندازه‌ی فرت‌های آن هم کوچک‌تر است و ملودی‌نوازی را مخصوصا برای افرادی که انگشتان بزرگی دارند کمی دشوار می‌کند. به همین دلیل اگر انگشتان بزرگی دارید قطعا مدل‌های کنسرت و تنور برای شما انتخاب بهتری است..

 • نکته‌ی بسیار مهم در خرید یوکللی تست سلامت ساز است. گران‌ترین و بهترین یوکللی‌های دنیا هم اگر به درستی نگه‌داری و انبار نشده باشند دچار مشکلاتی در دسته و بدنه‌ی ساز می‌شوند. به همین دلیل خرید از فروشگاه معتبر ایران یوکللی که سازها را پیش از ارسال تست می‌کند و به شما گارانتی اصالت و سلامت کالا می‌دهد یک خرید مطئن خواهد بود.

 • در بین تجهیزات یوکللی (تجهیزات جانبی اوکوله له) قطعا تهیه یک کیف یوکللی مهم‌ترین مساله است. چرا که شما ممکن است دائما ساز خود را جا به جا کنید و برای محافظت از آن نیاز به کاور باکیفیتی دارید. در مرحله می‌توانید به سراغ استرپ یا بند اوکوله له، تیونر، کاپو، سیم و پایه یوکللی هم بروید.

 • یوکللی سوپرانو آنویی نویی U1

  یوکللی سوپرانو آنویی نویی S3

  یوکللی سوپرانو ماهالو سری رنگین کمان

  یوکللی سوپرانو ماهالو سری کاهیکو

 • یوکللی کنسرت آنویی نویی U2

  یوکللی کنسرت کالا Pacific Walnut

  یوکللی کنسرت آنویی نویی C3

  یوکللی کنسرت کولادرو M2

  یوکلل کنسرت کولادرو K2

 • یوکللی تنور آنویی نویی T3

  یوکللی تنور آنویی نویی U3

  یوکللی تنور کالا مدل Pacific Walnut

  یوکللی تنور کولادرو کوآ K3

  یوکللی تنور کولادرو ماهوگانی M3

 • داداریو

  آنویی نویی

  آکوییلا

ایران یوکللی